(מנקודת מבט נשית)

האם את זוכרת שהתרחצת בעירום בים כשהיית קטנה? האם את זוכרת את תחושת הכיף, החופש והתמימות שהרגשת אז? גלי מחדש את מה שחווית כילדה והספקת לשכוח. עכשיו את יכולה לחוש מחדש את התמימות ההיא, לא משנה באיזה גיל, עיסוק או מצב גופני את נמצאת. קבלה עצמית ורגיעה מוחלטת הם שני התרומות העיקריות של בילוי ופעילות בעירום עבור האישה של ימינו.

 

הרוגע שתרגישי במועדון של העמותה האמריקאית לפעילות בעירום, היא תוצאה של אחד מהמגמות הבריאות ביותר של ימינו...קבלה של עצמנו כפי שאנחנו והרגשת נוחות עם גופינו. הבעה של מי אתה מבפנים היא יותר חשובה ממה שאתה מציג כלפי חוץ. ככל שפעילות בעירום נעשית יותר מקובלת בחברתנו, יותר ויותר נשים מגלות איך זה באמת.

פעילות בעירום יכולה להיות מפלט מהלחצים של חיי היומיום. את תגלי שהאנשים שנהנים מפעילות בעירום באים מכל מגוון העיסוקים והם אנשים ש'מרגישים בבית' עם גופם ונהנים לחלוק את החוויה עם אחרים. הסביבה הרגועה ונטולת הלחצים של מועדוני AANR מספקת תמיכה עבור כל אישה.  

אם את חדשה בפעילות בעירום, יכול להיות שיהיה לך קשה לדמיין עד כמה התחושה נפלאה. לא משנה, ברגע שתקפצי למים תגלי מהר מאוד שזו חוויה טבעית ומעשירה. זה הדבר הכי טבעי ונורמלי בעולם. בגלל זה כ"כ אנשים אומרים אח"כ: "מה לקח לי כ"כ הרבה זמן להגיע לזה?" 

תארי לעצמך לקיחת חופשה טבעית ונטולת מתחים מחיי היומיום. לקיחת אחה"צ חופשי, סופשבוע או אפילו חופשה ארוכה תוך השארת המזוודות מאחור. בקרי באתר נטוריסטי, שבו להיות במודה משמעותו להיות בלי אופנה בכלל.

הרבה אנשים גילו שהחברות בהתאחדות האמריקאית לפעילות בעירום מאפשרת בילוי במגוון רחב של מועדונים, שמורות ואתרי קמפינג אשר כולם מנוהלים היטב והם מיועדים ללבוש אופציונלי או לעירום מוחלט. כל אחד מ- 225 המועדונים של AANR מקיימים סטנדרטים אתיים של התנהגות תוך שמירה על אוירה משפחתיות, בריאות וידידותיות, אשר מעודדים גישה חיובית כלפי קבלת הגוף והערכה עצמית.  

פרופיל אישי

"אם היית אומר לי שאני אשחק טניס בעירום, הייתי אומרת לך שאתה משוגע" – שלי למנטס. שלי תמיד היתה מוטרדת מהמשקל שלה. שלי מצאה שהכי נוח לה בלי בגדים מגבילים. היא למדה לאהוב את גופה והיא אומרת שזה אחלה ככה "באמת לא משנה אם יש לך צלקת מניתוח או כריתת שד. פה אף אחד לא מצפה שיהיה לך גוף מושלם. אף פעם לא אהבתי את עצמי כ"כ כמו עכשיו!".  

  

ןושארה ילארשיה יטסירוטנה לטרופל הרזח

רשע ארויג :בוציעו הכירע

(C) רבחמה תושר אלל תונומתה תוברל ונממ קלח וא הז ףד קיתעהל ןיא .רשע ארויגל תורומש תויוכזה לכ

Copyright © 2002 Giora Eser All rights reserved